Конкурс на право оренди комунального майна територіальної громади Дубівської сільської ради

Оголошується конкурс

Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області з 12 травня 2017 року оголошує конкурс на право оренди комунального майна територіальної громади Дубівської сільської ради (водонапірної башти, що знаходиться за адресою: Волинська обл. Ковельський район с. Дубове вул. Польова).

Заяви на участь у конкурсі приймаються комісією за адресою с.Дубове вул.Ковельська, 60 Ковельського району Волинської області (приміщення Дубівської сільської ради).