Оголошення про скликання 28 позачергової сесії сільської ради

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Дубівська сільська рада повідомляє,   що 22 грудня 2017 року о 12 годині у приміщенні  Будинку культури с.Дубове відбудеться  засідання 28 позачергової сесії  Дубівської сільської ради.

Порядок денний двадцять восьмої позачергової сесії Дубівської сільської ради сьомого  скликання:

1.Про  сільський бюджет на 2018 рік.

Інформує: начальник фінансово- економічного відділу Бабарига Н.П.

2.Про план роботи ради на 2018 рік.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

3.Про   затвердження структури  виконавчих органів ради.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

4.Про затвердження стуктури та штатної чисельності мережі комунальних установ сільської ради.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

5.Про затвердження кадрового резерву  Дубівської сільської ради.

Інформує: спеціаліст з кадрової роботи Гарбарчук І.А.

6. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих  у міжсесійний період.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

7.Про затвердження положення про преміювання працівників апарату сільської ради.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

8.Про умови оплати праці сільського голови.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

9.Про прийняття у комунальну власність Дубівської сільської ради майна бібліотечних закладів Ковельської ЦБС бібліотек –філій с.Дубове, Городище, Облапи, Вербка та бібліотеки – клубу с. Бахів.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

10.Про прийняття у комунальну власність Дубівської сільської ради майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району.

11.Розгляд заяв.