оголошення щодо засідання виконавчого комітету 30 січня 2018 року

ОГОЛОШЕННЯ

30 січня 2018 року о 8год30 хв. в приміщенні адмінбудинку сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Дубівської сільської ради.

Порядок денний:

1.Про роботу закладів освіти Дубівської сільської ради  в першому семестрі навчального 2017 - 2018 року.

Інформує: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення Лук’янчук Н.Ю.

2.Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2017 рік.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

3.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради від 22.06.2016 року № 6/3-2-2016 року «Про зміну адресного номера об’єкту нерухомого майна».

Інформує : землевпорядник Полянська В.А.

4.Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно – корисних робіт для засуджених/адмінпокараних.

Інформує: спеціаліст Гарбарчук І.А.

5.Про затвердження Положення про порядок використання шкільного автобуса.

6.Про затвердження Положення про преміювання працівників Центру надання соціальних послуг Дубівської  сільської ради.

Інформує:директор ЦНСП Рябко З.М.

7.Про затвердження графіків роботи закладів культури Дубівської сільської ради.

8. Про створення органу опіки та піклування Дубівської сільської ради

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

9.Про розгляд клопотання Рожищенського відділення Ківерцівського відділу поліції Головного управління поліції у Волинській області.

Інформує: соціальний фахівець Швець С.В.

10.Про  встановлення тарифу на теплову енергію.

Інформує: начальник загального відділу Гайдучик М.Г.

11.Про звільнення від плати за харчування дітей.

12.Розгляд заяв.