оголошення щодо засідання виконавчого комітету 27 лютого 2018 року

ОГОЛОШЕННЯ

27 лютого 2018 року о 8год30 хв. в приміщенні адмінбудинку сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Дубівської сільської ради.

Порядок денний:

1.Про  створення евакуаційної комісії Дубівської сільської ради та затвердження плану  роботи даної комісії.

Інформує: : начальник загального відділу Гайдучик М.Г.

2.Про затвердження висновків опікунської ради .

Інформує: директор ЦНСП Рябко З.М.

3.Про  затвердження проектно - кошторисної документації робочого проекту «Реконструкція навчально – виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ с.Вербка Дубівської сільської ради» з добудовою спортивного залу , їдальні та новим будівництвом котельні по вул..Ватутіна,108 в

с. Вербка Ковелььського райну ».

4.Про затвердження графіку роботи Центру культури та дозвілля  Дубівської сільської ради.

Інформує: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення Лук’янчук Н.Ю.

5.Про відрахування із спискового складу ДНЗ «Дзвіночок» дитини Книшука Олексія Віталійовича .

6. Про звільнення від плати за харчування .

7.Розгляд заяв.