Дубівська школа в сотні кращих шкіл області

Дубівська школа увійшла в сотню кращих шкіл області за результатами зовнішнього тестування

Сьогодні в засобах інформації оприлюднено рейтинг шкіл області за результатами зовнішнього тестування. Найсильнішою зі шкіл нашої Дубівської громади виявилася новостворена опорна школа. Ото ж в загальному рейтингу з 326 середніх шкіл наші школи отримали такі результати:
ЗОШ I-III ступенів с. Дубове 93 місце
ЗОШ I-III ступенів с. Вербка 175 місце
ЗОШ I-III ступенів с. Облапи 267 місце
     Аналіз рейтингів спонукає до впровадження нових методів контролю за роботою шкіл, впровадження більш ефективних методів навчання.
      Новий навчальний рік наші школи розпочинають в новому статусі. Дубівська ЗОШ реорганізована опорний навчальний заклад, а Вербська ЗОШ реорганізована в навчально – виховний комплекс.

Сільський голова Роман Троцюк