Тиждень безпеки дорожнього руху у Бахівській ЗОШ І-ІІ ст.

Дата: 21.11.2017 08:28

З 13 по 19 листопада у Бахівській ЗОШ І-ІІ ст.  було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Діти мали можливість переглянути мультфільм «Безпека на дорозі від тітоньки Сови», пограти в гру «Світлофор», брали участь в конкурсі малюнків «Безпека на дорозі» та приймали активну участь в інформаційних та тематичних годинах «Будь уважним! Дорога!», «Дорога – місце підвищеної небезпеки», «Дитина – пасажир», «Твій друг – безпечний рух», «Поведінка учасників і очевидців дорожньо-транспортних пригод».

Дирекція школи