РУБРИКА «ЗНАЙ НАШИХ»

Житель села Дубового Володимир Ващук став переможцем змагань Optifuel Challenge 2017 у Києві.

22 липня 2017 року в Україні відбулися змагання з економічного і раціонального водіння OPTIFUEL CHALLENGE 2017, організовані компанією RENAULT TRUCKS. В конкурсі брали участь 94 водія важковагових тягачів зі всієї України.

Основновним  завданням учасників було проїхати певним маршрутом з найменшими витратами пального. У фінальному заїзді учасники повинні були проїхати відрізок Житомирського шосе в умовах, максимально наближених до реальних умов експлуатації важковагових тягачів.

1-е місце виборов наш земляк, житель с. Дубове – Володимир Ващук, який показав найвищий рівень майстерності водіння.

Володимир буде представляти Україну на міжнародних змаганнях серед 29 країн Європи, який відбудеться 2017 року в Іспанії.

Бажаємо Володимиру перемоги у подальших змаганнях!