Свято Першого Дзвінка в селі Бахів

Погожого осіннього ранку, коли жовтокоса осінь вступила в свої права, барвистий вересень, щиро усміхаючись, вкотре запросив учителів та учнів Бахівської ЗОШ І-ІІ ступенів на шкільний поріг.

Гучними оплесками під вишитими українськими рушниками зустріли наймолодших винуватців свята – першокласників, щоб прийняти до дружної шкільної родини й урочисто надати їм нове ім’я – школярі.

Шановними гостями свята «Першого дзвоника» були представники об’єднаної громади, батьки й бабусі, які привели дітей на шкільне подвір’я щоб розділити з ними цю святкову мить.

Чарівна мелодія шкільного дзвінка сповістила про початок нового 2017-2018 навчального року.

Дирекція школи