День туризму в ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

27 вересня святкується Всесвітній День Туризму. Учні ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.»  стали учасниками  туристичного свята, яке підготувала вчитель фізкультури Мішеніна Н.В. з помічниками – учнями 10 класу. До свята долучилося 10 команд (по 10 учасників в кожній команді) та багато глядачів і вболівальників. Учасники під час змагань продемонстрували свої вміння у подоланні умовного болота по жердинах та купинах, подоланні перешкоди по мотузках (переправа та маятник), проходженні павутинки і проявили свої інтелектуальні здібності. Найкращими у своїх вікових категоріях стали учні 3-Б, 5-А та 8 класів.

Дирекція ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.»