Візит Дубівської делегації на свято дожинок в гміні Леснівецько

Свято дожинок в гміні Леснівецько

На запрошення вуйта гміни Леснівецько 20 серпня цього року в складі делегації відвідав свято дожинок в гміні Леснівецько. Враження лишилися дуже гарні. Вражає гарна організація свята. На святі кожне село представило себе вишуканими частуваннями, гарним оформленням своєї палатки. Майстри з кожного села виготовили цікаві доробки з колосків зернових культур.

Активну участь взяли у святі й священики вони молилися за добробут жителів громади, за країну, за те що кожен громадянин завжди мав хліб на столі та жив в достатку. Вразила також гарна атмосфера, яка панувала на святі. Не чути було, щоб учасники порушували спокій відпочиваючих, хоча частували в кожній палатці.

Співпраця з гмінами республіки Польща відкриває для нашої громади нові можливості по співпраці в проектах, які фінансуються за кошти європейських донорів. Ми отримуємо можливість побачити з середини реформу децентралізації, яка відбулася багато років тому в сусідній країні, побачити як кращий так і негативний досвід цієї реформи та вибрати для себе єдиний правильний шлях розвитку нашої громади.

Сільський голова Роман Троцюк