Випускний вечір у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дубове

Дата: 27.06.2017 10:19

Випускний вечір у школі – це завжди особливе свято. Свято прощання одинадцятикласників зі школою, а вчителів – з дітьми, які виросли на їхніх очах за 11 літ.

Ці одинадцять років непомітно промайнуло для 12 випускників загальноосвітньої школи с. Дубове. Вже позаду недоспані ночі над підручниками, хвилювання, здача ЗНО, очікування результатів… А попереду невідоме, поки що, майбутнє, великі сподівання, зустріч з новими друзями.

Для вчителів цей випуск особливий. Адже серед випускників 2017 року є переможці районних олімпіад з української мови, англійської мови,  математики, фізики, географії, інформатики, інформаційних технологій, економіки, трудового навчання, конкурсів ім. Петра Яцика та Тараса Шевченка, конкурсу «Срібні дзвіночки», обласних олімпіад з фізики і економіки, обласного етапу конкурсу «Енергія і середовище» та експедиції «Моя Батьківщина Україна».

А крім того жодне шкільне свято не обходилося без дзвінких голосів цьогорічних випускників. Вони були першими і в навчанні і в організації шкільного життя.

Випускники 2017 року принесли в шкільну скарбничку три медалі: одну золоту і дві срібні.

23 червня подвір'я школи переливалося барвами квітів, святкового вбрання, добрих і щирих посмішок. Уся шкільна родина   зібралася на традиційне свято випускного вечора. Адже закінчення школи – знаменна й пам'ятна подія в житті випускників, їхніх батьків, вчителів.