День Незалежності України у селі Вербка "Моя Україна - єдина і вільна!"

Вишита колоссям і калиною,

Вигойдана співом солов’я,

Звешся величаво – Україною,

Земле зачарована моя.

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відноситься і День Незалежності України. 28 серпня 2017 року в приміщенні клубу с.Вербка відбувся святковий концерт з нагоди Дня Незалежності України «Моя Україна – єдина і вільна!».

На урочистому заході лунали пісні, які закликали берегти волю і незалежність України, прославляли працю і здобутки її народу та його мелодійну мову. Завершився концерт словами ведучих: «Нині свято нашого народу, свято України, її роду! Ще пройти доріг нам слід багато… Свято майбуття, надії свято.»