"Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам'ять нетлінна про героїв війни..."

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, 8 травня 2017 року в ЗОШ  І-ІІІ ст. с. Вербка було проведено урочисту лінійку «Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам'ять нетлінна про героїв війни».

Хвилиною  мовчання  було  вшановано  память полеглих  у Другій  світовій  війні.

Директор  школи Об’єдкова  В.М. привітала  всіх  присутніх зі святом і побажала, щоб  День пам`яті та примирення передавався з покоління в покоління і надалі,  і  зберігав в наших серцях такі поняття, як «Батьківщина», «честь», «обов`язок»  і «пам`ять».

Волонтерський  загін «Милосердя», що діє у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Вербка, провів акцію «Світло пам’яті», запаливши лампадки на Меморіалі  жертв Голокосту на Бахівській горі.