На Миколая казка оживає

Дорогі діти, чи сподобалась Вам святкова вистава «На Миколая казка оживає»? Ми впевнені, що всі глядачі: і дорослі, і діти були зачаровані мелодіями, які лунали зі сцени, майстерністю юних артистів, яка  вразила кожного. З природньою легкістю і правдивістю вони відтворили казку. Зимова сцена, гарно продумані образи героїв і костюми створили атмосферу незабутнього свята. Ангелята і сніговими, лісові звірята і сороки «скре-ке-ке»  дружньо боролись і перемогли зло. Миколай прийшов до всіх, хто чекав, надіявся і молився. Добрі справи завжди заслуговують на похвалу і подарунки. Їх отримали всі учасники вистави і дітки, для яких і було організовано свято.

Після вистави усі присутні дружньо вийшли на подвір’я і урочисто  запалили головну новорічну ялинку громади.

Дякуємо всім, хто кружляв в танку і дивував своїм співом та усім тим, хто долучився і організував це казкове дійство.