З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2017 11:33

Шановні працівники культури!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Високо цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без Вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну та нашу Дубівську громаду, примножуєте успіхи та досягнення.

Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв, народна та професійна культура рясна на вагомі духовні здобутки. Нашій громаді потрібна сучасна конкурентноздатна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції.

Хай вона буде відкритою і доступною кожному. Віримо, що професіоналізм наших працівників дасть плідні результати.

Бажаємо Вам миру та злагоди, благополуччя у взаєминах із близькими та рідними. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії та мрії. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.