Новорічно -Різдв'яні свята у с.Облапи

Дата: 03.01.2018 12:09

Новорічно – Різдв’яні свята завжди наповнені особливим змістом. У ці дні ми загадуємо бажання ,зичимо здійснення мрій своїм близьким. І,звичайно,всі – і дорослі , і малі хочемо КАЗКИ. І вона обов’язково приходить.

Завітала КАЗКА і в Будинок культури с.Облапи, де 2 січня 2018 року проводився новорічний ранок для найменших мешканців села. Святковий настрій маленьким подарували Дід Мороз та Снігуронька. Казкові герої дивували присутніх яскравими сценічними образами. Діти із задоволенням брали участь у іграх і конкурсах, розповідали вірші, розгадували загадки, танцювали і ,звичайно, усі отримали подарунки від Діда Мороза.