День Гідності та Свободи

21 листопада в приміщенні Будинку культури с.Дубове працівниками культури  було проведено захід присвячений Дню Гідності та Свободи «Україна – країна нескорених!».

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробили не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революції 2013 року, Революція Гідності.

Революція Гідності кардинально змінила напрям розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

У заході взяв участь учасник Майдану Гідності житель с.Дубове Мельник Юрій, який поділився з присутніми спогадами про ті криваві дні в історії нашої держави.