Вітання всіх бібліотекарів Дубівської громади у Всеукраїнський день бібліотек.

30 вересня, у світлий день Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, Україна  святкує державне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

Цього чудового дня, що налитий по вінця багатством осінніх кольорів, ми вітаємо з професійним святом, святом духовності, мудрості, знань, подвижників бібліотечної справи, людей, які самовіддано трудяться на професійній ниві.

Це свято – ваш успіх, радість, натхнення, талант, розум, краса і сила.

Разом із вами бібліотечне свято відзначає спраглий до знань багатомільйонний загал читачів України, вихованих ще з часів Ярослава Мудрого в дусі поваги до бібліотек – храмів книжкової мудрості.

Дякуємо вам за вашу самовіддану, титанічну працю, мужність, терпіння і активну життєву позицію і бажаємо нових успіхів та здобутків у нашій з вами спільній справі.

Прийміть наші найщиріші побажання здоров’я і щастя, плідної ефективної праці, творчих звершень, незмінного везіння, удачі в усіх починаннях, філософської незворушності у будь – яких ситуаціях, життєвого вам оптимізму, вірних друзів і талановитих колег!