Презентація Дубівської ОТГ на районному святі з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 23.08.2017 20:25

Дубівське коріння, дубівська родина,

Ми одної крові, ми сім’я єдина.

Де б не проживали він, і ти, і я,

Ми одна родина, ми одна сім’я

Дубівська громада відносно молода, адже створилася лише 9 місяців тому, подолавши всі негаразди та трудності на шляху до об’єднання. Але це сталося! І сьогодні ми Дубівська сільська об’єднана територіальна громада. Ніякі фінансові розрахунки і прогнози спроможності не збагатили її так, як люди, які живуть і господарюють на цій землі, наповнюють один одного духом любові та єдності, миру  та злагоди. Тому і тема презентації громади на районному святі з нагоди Дня Незалежності України, яке відбулося в смт. Голоби , була вибрана невипадково. Задумом було поєднати  наше минуле і здобутки попередніх поколінь, життя і проблеми сьогодення, а також надію і впевненість у майбутньому, яке творитимуть наші діти. Ми переконані, що  незважаючи на різні погляди, політичну приналежність, ідейні переконання - наша сила в єдності!

Фото без описуФото без опису

Хотілося б подякувати за активну участь в організації та проведенні свята працівникам культури та бібліотеки села Дубове Рокун Оксані, Бондарук Оксані та Балецькій Валентині, працівникам загальноосвітніх навчальних закладів нашої громади,  депутатам сільської ради Мельнику Юрію та Тищуку Юрію, жителям Дубівської ОТГ, а саме: Тхоржевській Наталії за експозицію власноруч створених ляльок-мотанок,  Майсак Наталії за соковиті яблука, Божук Світлані за смачного торта, Олексюку Петру за цілющий мед, сім’ї Левчуків за запашні пиріжки, Михальчуку Адаму за коньяк «Дубовичок», Швораку Роману за солодощі.