30 Січня, 2024 р., 10:19
Візьміть за правило! Вимагайте фіскальний чек у продавця товару
29 Січня, 2024 р., 14:27
Шукаєш роботу, завітай до єдиного порталу вакансій!
25 Січня, 2024 р., 15:05
Рекомендації щодо заходів, які необхідно здійснювати на територіях, що потерпіли внаслідок повені
24 Січня, 2024 р., 16:45
Новостворені або нещодавно зареєстровані організації громадянського суспільства запрошують до участі у грантовому конкурсі в рамках проєкту «Малі гранти для недосвідчених громадських організацій та ініціативних груп в Україні».
23 Січня, 2024 р., 16:48
На Волині торік власники та орендарі землі сплатили 565 мільйонів гривень плати за землю
23 Січня, 2024 р., 12:37
Реформа системи шкільного харчування передбачає комплекс заходів, метою яких є зміна системи харчування – від норм споживання, технологічних процесів, підходу до закупівлі продуктів, послуг харчування та обладнання харчоблоків до поведінкових аспектів і суспільного сприйняття та розуміння здорового харчування й корисних харчових звичок.