Про оголошення «сезону тиші» у місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами на території Дубівської сільської ради

ДУБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

03 квітня 2018р. №30/

с.Дубове

Про  оголошення «сезону тиші» у

місцях масового розмноження та

вирощування потомства дикими

тваринами на території Дубівської

сільської ради

Відповідно до п.37 ч.1 ст. 26,59,73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.5 ст.39 Закону України «Про тваринний світ», Наказу Державного комітету лісового господарства України від 22.01.2014 р.№ 4 «Про затвердження Порядку визначення території для охорони та відтворення мисливських тварин ( відтворювальних ділянок)», та, розглянувши лист ДП «Ковельське лісове господарство» від 26 березня 2018 року№ 209, сільська рада вирішила :

1.Оголосити «сезон тиші» з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів  тваринного світу в період з 1 квітня по 15 червня 2018 року  в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами, а саме:

ДП «Ковельське ЛГ»

• Мисливське господарство Ковельська районна організація УТМР Ковельське лісництво: квартал 50 виділ 41, квартал 51 виділ 32 загальна площа 8,6 га ( адміністративні межі Дубівської ОТГ).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, сільського господарства, екології, будівництва та перспективного планування.

Сільський голова                                                                  Р.Троцюк