Про продаж земельної ділянки

22 травня 2018 р. №32/14-8

с. Дубове

Про продаж земельної ділянки

Керуючись ст.. 26  Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.,ст.. 12, 127,128  Земельного Кодексу України , розглянувши звіт  про експертну грошову оцінку земельної ділянки та заяву гр..Антонюка Ярослава Івановича жит.                                             щодо відведення земельної ділянки  у власність шляхом викупу ,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити  звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки комерційного призначення  площею 87 кв.м., наміченої для продажу у власність  гр..Антонюку Ярославу Івановичу жит.                     для    обслуговування власного приміщення  в                                                                 Ковельського району, Волинської області .

2. Продати у власність гр..Антонюку Ярославу Івановичу жит.                       земельну ділянку площею 87кв.м  кадастровий номер                                                                 для  обслуговування власного приміщення  в                                                        Ковельського району Волинської області  та припинити дію договору оренди земельної ділянки в зв’язку з продажем земельної ділянки.

3. Затвердити ціну продажу земельної ділянки , зазначеної в п. 1 даного рішення , в розмірі                                                                                                                       без урахування ПДВ.

4. Доручити сільському голові Троцюку Р.В. укласти від імені Дубівської сільської  ради договір купівлі - продажу  земельної ділянки.

5. Зобов’язати  гр..Антонюка Ярослава Івановича жит.                         організувати відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) в строки, визначені Договором купівлі-продажу земельної ділянки та  зареєструвати право власності на земельну ділянку згідно чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  комісію з питань   земельних відносин , сільського господарства, екології, будівництва та перспективного планування .

Сільський голова                                                                                    Р.В.  Троцюк

Полянська В.А. 99-1-22