Про внесення змін до штатного розпису Центру культури та дозвілля

ДУБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять шоста сесія сьомого скликання

Проект РІШЕННЯ

від 16 жовтня 2018 року №36/12

с.Дубове

Про внесення змін до

штатного розпису Центру культури

та дозвілля

Керуючись ч.2 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства культури України від 20 вересня 2011 року № 767/0/16-11 «Про затвердження типових штатних нормативів клубних закладів, центрів народної творчості, парків культури та відпочинку та інших культурно-освітніх центрів і установ державної та комунальної форм власності сфери культури»,  сільська рада вирішила:

1. Ввести до штатного розпису Центу культури та дозвілля, а саме в клуб
 с. Городище - філію Центру культури і дозвілля сезонно на опалювальний період :
   -машиніст-кочегар–4,0ставки;

2. Затвердити штат Центру культури та дозвілля у кількості  10,25 одиниць з 16.10.2018р..

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету і фінансів та планування соціально-екомічного розвитку та контролю за використанням комунального майна.

Сільський голова                                                           Троцюк Р.В.

Бабарига 99130