28 Грудня, 2023 р., 14:02
Через виклики війни кожна сфера суспільного життя функціонує з певними особливостями, зумовленими обставинами сьогодення. Не винятком є система дошкільної освіти, адже створення безпечних умов перебування дітей в закладах дошкільної освіти є ключовим завданням роботи цих установ.
28 Грудня, 2023 р., 13:53
Під завісу року, що минає маємо чергові гарні новини із спортивного життя Дубівської громади. То ж останній старт в цьому році став переможним для юної спортсменки із вільної боротьби, учениці Дубівського ліцею – Анастасії Поремчук.
25 Грудня, 2023 р., 12:10
Днями на базі ДЮСШ «Колос» відбувся Новорічний турнір з важкої атлетики на призи ГО «ФВАВО» О.Лазорка серед юнаків та дівчат 2007 року народження та молодші. Участь в обласних змаганнях взяла команда Буцинського ліцею на чолі із тренером Володимиром Ліщуком. І знову мега круті спортивні новини та результати: команда у складі 10 юних буцинських важкоатлетів здобула 10 призових місць, у відповідних вагових категорія:
25 Грудня, 2023 р., 12:09
Пілотний проєкт Міністерства соціальної політики України з формування життєстійкості набирає обертів: наразі триває процес залучення громад, а паралельно з цим проходить конкурс серед надавачів. Тож, зібравши докупи найчастіші запитання, що лунають як з боку представників територіальних громад, так і від потенційних надавачів, відповідаємо.
25 Грудня, 2023 р., 11:57
Міністерство соціальної політики України запрошує територіальні громади з усієї України долучитися до нового проєкту і запустити для своїх мешканців послугу з формування життєстійкості.
25 Грудня, 2023 р., 11:54
14 Грудня, 2023 р., 12:24
Благодійний фонд «Місто Добра» повідомляє, що від 20 листопада 2023 року на території центру «Місто Добра» розпочав функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаватимуться безкоштовно.
14 Грудня, 2023 р., 12:20
12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України №3384-IX «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» (далі – Закон), яким відновлено декларування. Одночасно стартувала й кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка триватиме до 31 січня 2024 року.
14 Грудня, 2023 р., 11:04
Відповідно  до розпорядчого документу голови Волинської обласної військової адміністрації, з метою інформаційно – роз’яснювальної та профілактичної роботи з дотримання правил життєдіяльності  та пожежної безпеки, у Дубівській сільській раді  утворено комісію  з обстеження  протипожежного стану багаквартирних будинків.
14 Грудня, 2023 р., 09:10
Продовжується прийом заявок за програмами "Власна справа" та "Грант для ветеранів та їх подружжя"! Незволікайте можливість створити або розвинути свою власнусправу!